Chyba każdy zna powiedzenie klient nasz pan, ale prawdziwe konsekracje wynikające z tej prawdy ludowej znają tylko sprzedawcy. Ileż to razy niemalże wyrwany sobie włosy z głowy poszukując najbardziej optymalnych opcji dostawy. Firma kurjerzy ma świetną alternatywne dla przedsiębiorców korzystających z firmy wysiłkowych.


Po co operator logistyczny?


Operator logistyczny to firma, która koordynuje spedycje, w tak sposoby by paczka dotarła do adresata w możliwe jak najkrótszym czasie, jedocześnie przy jak najmniejszym zaangażowaniu nadawcy. Jest to szczególnie ważne w przypadku tych sprzedawcy, którzy nadają kilkadziesiąt paczek dziennie. Wybór tego typu podwykonawców opłaca się zarówno sprzedawcom oferującym produkty lekkie dzięki umowie z operatorem wasi klienci nie będą musieli wybierać między opłacalnością przesyłki a Tempem dostarczenia. Z drugiej strony to świetne rozwiązanie, kiedy wysyłamy ciężkie i delikatne produkty. Możemy wtedy liczyć na dobre ceny! Równocześnie spiąć spokojnie bez zamawiania się o to, w jakim stanie zostanie dostarczony nasz produkt. Z pozornie te kwestie mogą wydawać się blachę jednak liczne badania pokazują, że to właśnie rzetelność i sprawność w obsłudze są głównymi kryteriami oceny konsumenckiej W tym miejscu warto przypomnieć. Mimo tego, że kupujący są świadomi tego, że za proces dostarczenia odpowiedzialna jest całkiem inna firma to podświadomie oceniają zakup, jako całości pamiętajmy, więc że za pracę wybranego przez nas kuriera zostaniemy ocenieni my sami.


Dlatego akurat kurierzy.pl?


Rynek operatorów logistycznych jest, co raz większy jednak kurierzy.pl mogą pochwalić się przede wszystkim ośmioletnim doświadczeniem w branży logistycznej. W tym okresie firma obsłużyła 230 tysięcy klientów każdy z nich był 5 pretekstem do zbierania doświadczenia w indywidualnym podejściu do klient. Je Kolejnym atutem jest przemyślany dobór podwykonawców podejmujemy współpracę tylko z sprawdzonymi i solidnymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DHL Glos, GEIS. Staramy się dbać o każdy szczegół kontrolujemy też jakość dowozu posiadamy licencje transportową uprawniającą do pośrednictwa w transporcie drogowym pozwala nam to na dobór najlepszych podwykonawców. Idąc z duchem czasu zadbaliśmy o to by rejestracja w naszym serwisie była zgodna z RODO. W ostatnim czasie uruchomiliśmy możliwości telefonicznego zakładania zamówień. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie nurtujące klientów pytania, zarówno te, które nadejdą telefonicznie jak i te składane online. Wprowadziliśmy również możliwość zwrotu kosztów pobrania w jeden dzień. Wybór tej opcji gwarantuje, że otrzymasz zwrot kosztów najpóźniej następnego dnia. Mimo tego, że staramy się cały czas udoskonalać działanie naszego serwisu dobrze, u że nie jesteśmy idealni stąd też gwarancja satysfakcji – 150 zł W przypadku, kiedy paczka nie zostanie doręczona na czas zwracamy ci 150%kosztów przesyłki. Nasze starania zostały docenione przez nominacje do prestiżowej nagrody Ekomez „Operator logistyczny roku. Czy coś jest w stanie lepiej udowodnić, że nam zależy, na jakość naszych usług.


Pewniki


W skrócie pewnie są dwie rzeczy Internet jest dźwignią dzisiejszego handlu a sprawność, z jaką usługi handlowe są przeprowadzanie staje się ważniejszym kryterium doboru niż cena. Dobrze dobrany abonament pozwoli ci zaoszczędzić na wysyłce i móc się skupić na rozwoju własnego biznesu. Zgrany zespołu, który za sprawą psikusów słowotwórczego pracuje pod znakiem sympatycznego kura! Postara się wam ułatwić życie. Wiemy czego ci trzeba. Też jesteśmy firmą.